تور کانادا تابستان 99

ویزا کانادا

1631 بازدید
ویزا کانادا

ویزا کانادا

اگر درمورد گرفتن وقت سفارت کانادا و یا ثبت درخواست ویزای  خود سوالی دارید ما در این مطلب به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. در ابتدا باید درنظر داشته باشید که سفارت کانادا بسته نیست، امکان ثبت درخواست ویزا وجود دارد و وقت سفارت کانادا در دسترس است، فقط باید صبور باشید.

ویزا کانادا

ویزا کانادا

بعد از گذشت مدت زمانی از شیوع کرونا، امکان ثبت درخواست انواع ویزای کانادا برای شهروندان ایرانی فراهم شد، ولی از آنجایی که امکان انگشت نگاری ویزای کانادا در ایران وجود ندارد و با توجه به بسته بودن مرزها و پروازهای مستقیم به کشورهای همسایه، بسیاری از هم وطنان ما روند درخواست ویزای خود را به تعویق انداخته اند. ما در آسمان هفتم تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب درمورد شرایط درخواست ویزای کانادا در زمان شیوع کرونا به سوالات متداول شما عزیزان پاسخ دهیم.

ویزا کانادا

ویزا کانادا

  • امکان ثبت درخواست ویزای کانادا در شرایط کرونا وجود دارد؟

با مراجعه به سایت سفارت کانادا، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. البته وقت سفارت کانادا تنها در برخی روزها در دسترس قرار گرفته و ممکن است بلافاصله تمامی وقت‌ها پر شوند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای اخذ وقت سفارت کانادا، از طریق شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ویزا اقدام نمایید.

  • آیا دفاتر VAC (دفاتر خدمات ویزای) سفارت کانادا باز هستند؟

در حال حاضر برخی از دفاتر خدمات ویزای کانادا در کشورهای آذربایجان، امارات و ترکیه، باز و در حال ارائه خدمت، به صورت محدود و در ساعات کاری محدود به متقاضیان ویزای کانادا می‌باشند.

ویزا کانادا

ویزا کانادا

  • مدت زمان بررسی درخواست ویزای کانادا در شرایط کرونا چقدر است؟

از زمان شیوع و گسترش ویروس کرونا، سفارت کانادا تاکنون چندین بار مدت زمان بررسی پرونده متقاضیان ویزای کانادا را تغییر داده است. هیچ زمان پاسخگویی مشخصی برای دریافت ویزای کانادا وجود نداشته و حداقل تا ۳ ماه آینده پاسخی از سوی سفارت کانادا دریافت نخواهید کرد.

  • آیا امکان گرفتن وقت سفارت کانادا در شرایط کرونا وجود دارد؟

امکان گرفتن وقت سفارت کانادا در دفاتری که در حال حاضر باز هستند امکان پذیر است. البته باید در نظر داشته باشید که پورتال نوبت دهی سایت سفارت کانادا تنها در برخی روزها باز بوده و ممکن است همه نوبت‌های در دسترس یک ماه، در همان ساعات ابتدایی رزرو شوند. پس باید گوش به زنگ باز شدن وقت سفارت باشید و یا این کار به دست کاردان بسپارید.

  • در صورت باز نشدن مرزها، چه بر سر وقت سفارت کانادا می‌آید؟

پس از بسته شدن مرزهای ترکیه و لغو پروازهای این کشور، دولت کانادا در مرحله اول، مهلت یک ماهه انگشت نگاری را به ۹۰ روز افزایش داد. اما از آنجا که با گذشت ۹۰ روز، باز هم امکان انگشت نگاری در هیچ یک از دفاتر وک کانادا به وجود نیامد، دولت کانادا اعلام کرد که مهلت انگشت نگاری، به طور خودکار و بدون ارسال ایمیل، تمدید خواهد شد.

ویزا کانادا

ویزا کانادا

تاریخ نشر : ۲۶-۰۶-۹۹
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=11988

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *