تور کانادا تابستان 99

کتاب دعای مادر زندگی نامه کارآفرین برتر

معرفی کتاب دعای مادر بر اساس زندگی نامه کار آفرین برتر سعید روانفر

این کتـاب داستـان زنـدگـی یکی از کــارآفرینـان برتر کشـور مـی باشـد. آقـای روانفـر بــا وجــود آنکــه در سن ۱۲ سالگــی مـادر خــود را بـر اثر بیمــاری از دســت داده انـد، ولـی همــواره دلیـل مــوفقیــت خــود را دعــای مـادر می دانند. راهی که مادر به فرزندش آموخت در مسیر قرآن و مفاهیم ناب اسلامی بود و یادگاری جـاودانـه گـردیـد. ایشــان صــدها فرصـت شـغلـی در زمینــه گردشگری ایجاد نموده اند و بنیان گذار متدهای نوین گردشگری در ایران می باشند. ایـن مجمــوعه داستــان هـا در بــردارنده نکــاتـی آمـوزنـده بـرای افرادی اســت که مـی خـواهند تجربیـات افــراد مـوفــق را چــراغ راه خــود نمـاینــد.

 

کتاب دعای مادر زندگی نامه سعید روانفر

کتاب دعای مادر زندگی نامه سعید روانفر

 

قسمتی از سخن مولف درباره آقای سعید روانفر :

امروزه صنعت گردشگری جایگاه بسیار خوبی در جهان پیدا کرده است. در برخی از کشورها این صنعت به بزرگترین منبع درآمدی مبدل گردیده است و رقابت زیادی  برای جذب توریست بیشتر بین این کشورها بوجود آمده است.

آقای سعید روانفر یکی از پیشتازان صنعت گردشگری کشور می باشند و همواره با اجرای ایده های نو توانسته اند گام های بلندی برای صنعت گردشگری بردارند. ایشان تجارب بسیار خوبی از همان دوران جوانی در هتلداری ، اجرای تورهای داخلی و خارجی ، اخذ ویزا و… در کارنامه خود دارند و در نهایت با هم افزایی همه بخش ها و تاسیس آژانس مسافرتی که مجوزهای مختلفی مانند مجوز بند الف ، بند  ب و بند پ  را دارا می باشد زمینه اشتغال صدها نفر از جوانان علاقمند و متخصص را بصورت مستقیم و غیرمستقیم فراهم نموده اند.

 

 

 

تاریخ نشر : ۲۰-۱۱-۹۷
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=6842

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *