تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی ۱۲ دی تا ۱۰ بهمن

 

آنچه در مورد تور مالزی باید بدانیم :

*  تورهای مالزی آژانس آسمان هفتم به صورت پکیج کوالالامپور ، کوالالامپور-لنکاوی ، کوالالامپور- پنانگ و کوالالامپور سنگاپور به مسافران گرامی عرضه میشود .

* تورهای مالزی با پروازهای مستقیم ایران ایر و ماهان برگزار میگردد . در صورتی که مسافران مایل باشند از پروازهای خارجی استفاده نمایند میتوانند پروازهای امارات ، قطری و.. را انتخاب نمایند.

* ترانسفر بین شهری مابین شهرهای کوالالامپور و پنانگ به صورت زمینی و مابین شهرهای کوالالامپور و لنکاوی ، همچنین کوالالامپور و سنگاپور به صورت هوایی صورت میگیرد

* برای آگاهی بیشتر مسافران عزیز نقشه و راهنمای گردشگری مالزی در اختیار کلیه مسافرین آژانس قرار میگیرد .

* مسافران ایرانی مالزی میتوانند تا دو هفته بدون اخذ روادید به صورت توریستی از مالزی بازدید نمایند . مسافرانی که مایلند بیشتر از دو هفته اقامت داشته باشند و یا مسافرانی که قصد بازدید از سنگاپور را داشته باشند پیش از سفر نیاز به اخذ ویزا دارند.

* از آنجاییکه بلیط و واچر هتل به صورت الکترونیکی صادر میشود برای تهیه تور نیاز به مراجعه حضوری به آژانس نیز وجود ندارد و مسافرانی که به دلیل بعد مسافت و یا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نیستند ،  میتوانند پس از ارسال صفحه اول گذرنامه از طریق فکس ، ایمیل و..  ، مدارک تور را به صورت ایمیل و یا فاکس دریافت کرده و سفر خود را انجام دهند.

* تورهای مالزی آژانس آسمان هفتم در اغلب هتلهای سه ستاره به بالای مالزی برگزار میشود ، با توجه به اینکه درج قیمت تور مالزی برای تمامی هتلها میسر نیست در صورتی که قیمت تور مالزی را برای هتل مورد نظر خود در سایت مشاهده ننمودید میتوانید با بخش مالزی آژانس تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *