تور کانادا تابستان 99

تفریحات متفاوت در جزیره کیش

تفریحات متفاوت در جزیره کیش

جزیره زیبای کیش از جمله مناطقی است که به شدت دارای مردمانی شاد و البته شرایطی شاد مفرح است علاوه بر تفریحات آبی مهیجی که در این جزیره وجود دارد می توان به تفریحات مهیج بر روی خشکی نیز اشاره کرد لازم به ذکر است که تفریحات مذکور تنها در این منطقه به شکل پیشرفته و مدرنیت وجود دارد مگر موارد معدودی از آن در قسمت های دیگر کشور دیده می شود.

  • جایروکوپتر
  • سافاری
  • باگی
  • بانجی جامپینگ
  • قلعه وحشت
  • پینت بال
  • شهربازی هایلند

جایروکوپتر

جایروکوپتر که ترکیبی از هواپیما و هلیکوپتر می باشد.این تفریح که در فضایی امن و آرام تجربه پرواز هوایی بر روی خلیج فارس را داشته باشند و سواحل مرجانی کیش را از زاویه دیگری  ببینند. برای استفاده از این تفریح که با استقبال قابل توجهی از طرف گردشگران رو به رو شده بایستی از گلایدر فرودگاه بین المللی کیش استفاده کنید.

جایروکوپتر در کیش

جایروکوپتر در کیش

مجموعه سافاری و باگی کیش

ماشین های آفرود لندکروزهای مدل بالا که با هدایت راننده حرفه ای روی تپه های شنی حرکات مهیج دارند و شما به عنوان سرنشین این خودرو ها لحظات بسیار خاصی را تجربه خواهید کرد.

سافاری کیش با ۲۱ آیتم بازی صحرایی پر هیجان فعال می باشد. پارس سافاری به جز آیتم های آفرود و جذاب صحرایی، موزیک زنده هم دارد.

پیست خاکی سافاری در جزیره زیبای کیش یکی از جالب ترین و مهیج ترین است که از نظر مسافران تور کیش تفریح بسیار محبوب و هیجان انگیزی به حساب می آید. طول جاده این پیست ۴۰۰ متر است و افراد با ماشین های دو نفره مخصوص میتوانند باگی سواری کنند.

سافاری

سافاری

بانجی جامپینگ کیش

در ورزش بانجی جامپینگ شما به وسیله یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد میکنید.بانجی جامپینگ دارای دو سکو با ارتفاع های ۴۰ و ۶۰ متر می‌باشد ولی نیازی نیست که نگران افتادن یا جدا شدن طناب باشید چون اصول ایمنی به طور کامل در این وسیله رعایت شده و لحظاتی قبل از رسیدن به زمین طناب از برخورد شما به زمین جلوگیری میکند.

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش

شهر بازی هایلند

در خصوص این شهربازی میتوان به این موضوع اشاره کرد که این تفریح از جمله تفریحاتی است که برای تمام سنین خانواده از کوچک تا بزرگ سرگرمی های جالب و هیجان انگیزی را دارد.

شهر بازی هایلند 

شهر بازی هایلند

قلعه وحشت کیش

 قلعه وحشت  که هیجان و ترس را برای شما رقم میزند. در مقایسه با دیگر تفریحات کیش، قلعه وحشت قیمت نسبتا مناسبی دارد به طوری که برای ورود به آن صف های بسیار طولانی شکل می گیرد پس اگر قصد سفر به کیش را دارید قلعه وحشت کیش را از دست ندهید.

قلعه وحشت

قلعه وحشت

تاریخ نشر : ۰۳-۰۳-۹۹
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=10884

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *