تور کانادا تابستان 99

تفریحات آبی کیش جزیره زیبای کیش

تفریحات آبی کیش جزیره زیبای کیش

یکی از مقاصد محبوب گردشگری کشورمان جزیره زیبای کیش تلقی می شود که تفریحات هیجان انگیز و متنوع آن باعث تمایز این جزیره از سایر نقاط ایران شده است.

  • پاراسل
  • غواصی
  • شاتل
  • فلای برد
  • اسکی روی آب
  • اسکوتر زیردریایی
  • جت اسکی

پارسل

یکی از تفریحات جالب و البته مهیج چتر بازی بر فراز دریا به کمک یک قایق موتوری است.چتر پاراسل با یک طناب به طول حدود ۱۵۰ متر توسط یک  قایق که با سرعت زیاد روی آب حرکت میکند کشیده می شود.

پاراسل

پاراسل

غواصی

یکی از جذاب ترین تفریحات این جزیره غواصی و تجربه آرامش زیر آب است اگر حتی به دنیا زیر آب هم علاقمند نباشید، با یک غواصی ۱۰ دقیقه ای از دیدن ماهی های رنگارنگ و موجودات زیبای زیر آب شگفت زده می شوید.

غواصی

غواصی

شاتل

شاتل تجربه یک نوع تیوپ سواری بر روی آب است که از هیجان بالایی برخوردار است تجربه ای متفاوت از سرعت بالا بر روی آب

شاتل

شاتل

فلای برد

توضیح مختصر و کوتاه در مورد فلای برد :در این ورزش دستگاهایی به انسان وصل میشود وآب با فشار زیاد از آن خارج می شود. داشتن عکس العمل سریع  و تصمیم گیری فوری لازم است تا بتوانید تعادل خود را هنگام پرواز بر روی سطح آب بدست آورید و مثل یک انسان پرنده یا یک شناگر ماهر ساعت ها با تخته فلای بورد خود لذت ببرید.

فلای برد

فلای برد

اسکی روی آب

در ورزش  جذاب اسکی روی آب یا همان اسکی کابلی شخص با وسایل اسکی به یه قایق موتوری که با سرعت زیادی روی آب حرکت میکند متصل است.این تفریح مخصوص آنهایی است که عاشق هیجانند.

اسکی روی آب

اسکی روی آب

اسکوتر زیردریایی

اسکوتر زیردریایی همان غواصی است البته با شرایط متفاوت .برای سوار شدن بر اسکوتر زیردریایی که در حقیقت وسیله‌ای شبیه به موتوربرقی است و کپسول اکسیژن به آن متصل است، نیاز به بلد بودن شنا یا حمل وسایل غواصی نیست. خیلی شیک سوار اسکوتر می‌شوید و به زیر آب می‌روید و برای دقایقی با ماهی‌ها و مرجان‌ها همنشین می‌شوید.

اسکی

جت اسکی

جت اسکی تفریحی که هم میتواند خانوادگی باشد هم انفرادی به شکلی که یک جت در اختیار یک خانواده قرار می گیرد که به تمایل خود از آن استفاده نمایند.جت اسکی تفرحی است که بایست حتما در کیش آن را تجربه کرد.

جت اسکی

جت اسکی

تاریخ نشر : ۰۳-۰۳-۹۹
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=10862

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *