تور کانادا تابستان 99

بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو

اگر در مورد زمان سفر خود به مالدیو  مطمئن نیستید، ما خبرهای خوبی برای شما داریم.

این موضوع کمی پیچیده است که در زیر شرح داده شده است. اما پاسخ سریع این است که تقریبا هر زمانی شما می توانید به مالدیو سفر کنید.

مالدیو با آب و هوای بسیار گرم و آفتابی، منتظر شما است.موقعیت آن در اطراف استوا و در حدود ۱۰۰۰ کیلومتر می باشد.این موقعیت مالدیو را به مکانی جذاب و مطبوع و با آب و هوای گرم تبدیل کرده است. شما احتمالا به ویلا های روی آب در مالدیو نگاهی انداخته اید. اگر مایل باشید می توانید درباره ویلاهای روی آب مالدیو در اینجا مطالبی را بخوانید.

زمان مناسب برای سفر به مالدیو

برای اکثر مردم بهترین زمان برای سفر به مالدیو زمانی است که بتوانند تور مالدیو ارزان قیمت پیدا کنند.یا زمانی است که هتل مورد نظرشان جا بدهد. در هر روز از سال، درجه حرارت گرم و تا حدودی مرطوب است .در هر روز سال حداقل یک احتمال ضعیف از بارش باران سریع وجود دارد.

بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو

ماه های خشک و پرطرفدار ژانویه تا آوریل – اوایل دی تا اوایل اردیبهشت است . این زمانی است که بالاترین نرخ ها و قیمت بلیط را مشاهده خواهید کرد. از اواخر ماه می تا اوایل ماه جولای – اوایل خرداد تا اواسط تیر، حداقل یک احتمال کوچک وجود دارد که چند باران(از یک دقیقه تا چند ساعت) داشته باشیم . پس اگر دفعه اول سفر شما به مالدیو است در این زمان از سال به مالدیو سفر نکنید.

از آگوست تا دسامبر – اواسط مرداد تا اواسط آذر، شما احتمالا حداقل یک بار باران های سریع را در هر هفته خواهید داشت. در این زمان از سال شما می توانید تور مالدیو را ارزان تر خریداری کنید.و بهترین زمان از نظر جمعیت مسافران است و تعداد گردشگران نسبتا کمتر است.

درباره ی هتل های مالدیو

مجمع الجزایر مالدیو، حدود ۱۰۰۰ کیلومتر از شمال به جنوب امتداد می یابد. جنوبی ترین هتل مالدیو، در سمت جنوب استوا قرار دارد. بسیاری از هتل های بزرگ و معروف مالدیو به فرودگاه مالدیو نزدیک هستند،که حدودا دو-سوم از راه ، از جزایر جنوبی است. پیش بینی بارش باران برای مالدیو بیشتر برای مناطق اطراف شهر ماله است.هتل های جزایر شمالی و جنوبی اغلب الگوهای بارانی مختلفی دارند.

بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو،

در مورد فصل ها و آب و هوای مالدیو

در مالدیو چند ماه خشکتر و چند ماه دیگر مرطوبتر است. اما درجه حرارت در طول چند ساله گذشته تغییر خاصی نداشته است.بیشتر روزها در هر ماه آفتابی و خشک است.در خشک ترین ماه های سال در مالدیو، فرصتی بسیار خوبی برای دیدن یک ابر و حتی یک بارش سنگین سریع وجود دارد. و حتی در ماه های مرطوب شما بیشتر روز را خشک و آفتابی خواهید دید.ممکن است برای ۳ یا ۴ ساعت هوا ابری باشد و حتی رگبار هم داشته باشیم. صادقانه هم به موضوع نگاه کنیم، تفاوت بین این دو بسیار زیاد نیست.هر روز از سال نیز نسبتا مرطوب است.

بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو

همانطور که نمودار آب و هوایی مالدیو به شما نشان می دهد، ماه های کم بارش در مالدیو از ماه ژانویه تا آوریل – اوایل دی تا اوایل اردیبهشت ، برای اکثر مناطق مالدیو است. این ماه ها شلوغ ترین و گران ترین زمان برای تور مالدیو است.بخشی از آن به این دلیل است که این ماه ها، بدترین زمان سال در مناطقی است که اکثر مسافران از اروپا، چین و غیره به مالدیو مسافرت می کنند.

اگر می خواهید کلا باران را در مالدیو نبینید بهتر است در این ماه ها بلیط هواپیمای  مالدیو را خریداری کنید. همچنین لازم به ذکر است که ماه آوریل (اواسط فروردین تا اوایل اردبهشت) داغ ترین ماه است . از آنجایی هم که همیشه تا حدودی مرطوب است، ممکن است برای افراد حساس، کمتر ایده آل است.

درست هفته قبل از کریسمس فصل اوج قیمت های هتل ها و پروازها در مالدیو است. این هفته در پایان فصل بارانی است.بیشترین محبوبیت این زمان از سال هم به خاطر کریسمس می باشد.

از حدود ۱۰ ژانویه یا ۱۹ یا ۲۰ دی ماه، قیمت هتل ها و پروازها ارزانتر می شوند و هوا هم رو به بهتر شدن می رود. پس بیخیال زمان کریسمس بشوید، مگر اینکه چاره ای نداشته باشید.

به طور خلاصه چه موقعی ازسال به مالدیو سفر کنیم:

  • بهترین زمان: کل سال
  • فصل بارندگی: ماه می تا اکتبر – اوایل اردیبهشت تا اوایل آبان
  • فصل ساحلی: کل سال
  • فصل دریانوردی و ورزش های دریایی: کل سال
  • بهترین زمان سفر به مالدیو

    بهترین زمان سفر به مالدیو

 

تاریخ نشر : ۰۱-۰۳-۹۹
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=10814

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *