ویزای مولتی کانادا

کشتی کروز ارکسترا (MSC Orchestra) را بیشتر بشناسید

کشتی کروز ارکسترا (MSC Orchestra) را بیشتر بشناسید

کشتی کروز ارکسترا (MSC Orchestra)، با شکوه و جلالش شما را به تجربه یکی از بهترین سفرهای زندگیتان دعوت می‌کند. اگر هدفتان از سفر با کشتی کروز استراحت و کسب آرامش است، جای درستی آماده‌اید. عرشه وسیع کشتی ارکسترا، مکانی عالی برای آفتاب گرفتن است. اسپای زندگی‌بخش کشتی را فراموش نکنید، جایی که به وسیله حمام‌های ترکی، سوناها و ماساژهای سحرانگیز بالیایی، روح و بدنتان هر دو نوازش پیدا می‌کنند.

برای آن‌هایی که روح پر هیاهویشان، بدنشان را هم به تکاپو وا می‌دارد، یک مرکز ورزشی با یک باشگاه بدنسازی مجهز، ۵ استخر شگفت‌انگیز و حتی مسیر دو و میدانی وجود دارد؛ جایی که می‌توانید در نسیم دل‌انگیز دریا در یک صبح نورانی یک نرمش جانانه داشته باشید.

با این همه فعالیت گرسنه خواهید شد. کشتی کروز ارکسترا شما را به یک ضیافت هیجان‌انگیز دعوت می‌کند؛ از رستوران چینی شانگهای با دیم‌سام‌های اصیلش گرفته تا رستوران چهار فصل ایتالیایی، دنیایی از غذاهای خوشمزه از نقاط مختلف جهان آماده بردن شما به دنیایی از مزه‌ها هستند. La Piazzetta جایی است که می‌توانید در آن بهترین پیتزاها را در خارج از ناپل پیدا کنید.

کشتی کروز ارکسترا کوچکترها را فراموش نکرده است. امکانات تفریحی کشتی کاری می‌کنند، ماجراجویی‌های جوان‌ترها در سفر با کشتی کروز، بهترین شروع برای ماجراجویی‌های بی‌نظیری باشد که در زندگی انتظارشان را می‌کشند. خردسالان عاشق اتاق بازی ماجراجویی جنگل خواهند شد. نوجوان‌ها نیز باشگاه مخصوص خود را دارند.

کشتی کروز ارکسترا (MSC Orchestra) را بیشتر بشناسید

کشتی کروز ارکسترا (MSC Orchestra) را بیشتر بشناسید

تاریخ نشر : ۲۱-۰۲-۹۸
دستبندی : مجله گردشگری
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=7906

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *