ویزای مولتی کانادا

در خصوص کشتی کروز MSC Musica بیشتر بدانید

در خصوص کشتی کروز MSC Musica بیشتر بدانید

کشتی کروز MSC Musica کلاس جدیدی از کشتی‌های کروز سازگار با محیط زیست را ایجاد کرده است. در انتظار دنیایی بزرگ بر روی دریا باشید: سرشار از خلاقیت، ساخته شده از مواد طبیعی با کیفیت و توجه به جزئیاتی که همیشه کروزهای MSC را از بقیه مستثنی کرده‌اند.

طراحی تمام سالن های این کشتی کروز، به یک اندازه الهام بخش هستند، چه در کلوپ شکیل هاوانا (Havana Club) در حال استراحت بوده و یا در تئاتر خیره کننده La Scala در حال مشاهده یک نمایش زنده باشید. غذاهای لذتبخش و متنوع در این کشتی کروز زیبا، بهتر و بالاتر از تمام انتظارات هستند. هر کدام از غذاهای لذیذی که در منو وجود دارد به شیوه سنتی و از مواد اولیه تازه تهیه می‌شوند. غذاهای خوش طعم ایتالیایی در رستوران Giardino را از دست ندهید، همچنین می توانید از خوراک آسیایی بار سوشی Kiato لذت ببرید و یا یک ردیف دلپذیر از پیتزاهای اصیل ایتالیایی را که روزانه آماده می شوند را امتحان کنید.

کودکان و نوجوانان از تفریحات ویژه‌ای برخوردارند که از ویژگی های بارز زندگی به سبک مدیترانه‌ای در کشتی‌های MSC هستند، به همراه امکانات بازی در فضاهای باز و سرپوشیده، یک استخر مخصوص و کلوپ های مجزا برای کودکان و نوجوانان برای زندگی اجتماعی پر جنب و جوش در کشتی.

به MSC Musica وارد شوید و یک دنیای جادویی از گرما و موسیقی را تجربه کنید که تمام لحظات کروز شما را فراموش نشدنی می‌کند.

در خصوص کشتی کروز MSC Musica بیشتر بدانید

در خصوص کشتی کروز MSC Musica بیشتر بدانید

تاریخ نشر : ۲۱-۰۲-۹۸
دستبندی : مجله گردشگری
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=7886

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *