ویزای مولتی کانادا

با کشتی کروز MSC فانتازیا (Fantasia) بیشتر آشنا شوید

با کشتی کروز MSC فانتازیا (Fantasia) بیشتر آشنا شوید

کشتی کروز MSC فانتازیا (Fantasia) بزرگترین کشتی‌ای است که تاکنون برای شرکت‌های کشتیرانی اروپایی ساخته شده، طول این کشتی حتی از ارتفاع برج ایفل هم بیشتر بوده و دارای ۱۶۳۷ اتاق می‌باشد که بیشتر این اتاق‌ها از بالکن اختصاصی با منظره جذاب اقیانوس بهره‌مند هستند. گل سرسبد MSC یک شاهکار بی‌عیب و نقص و الگویی ترکیب یافته از فناوری، هنر و خدمات لوکس می‌باشد.

MSC Fantasia شکیل و سازگار با محیط زیست است به صورتی که گرما و راحتی جو مدیترانه ای را با طراحی زیبا در تعادل قرار داده است.

در قلب این کشتی کروز یک میدان سنگی واقعی را مشاهده خواهید کرد که با یک بار اسپرسو تکمیل می شود که شیرینی های تازه و بستی های اصیل ایتالیایی سرو می کند، مکانی فوق العاده برای استراحت بعد از خرید در بوتیک‌های شیک و مرکز خرید معاف از مالیات در نزدیکی آن.

از فضای شهری سالن های بار ما با خوراکی های خوش طعم و تفریحات گوناگون لذت ببرید؛ شامل بار پیانو، بار جاز و بار ورزشی، همراه با بازی های ویدئویی و پرده های نمایش به صورت زنده. وجود رستوران های مختلف نیز تجربه ای فراموش نشدنی برای شما رقم می زند.

طیف بسیار وسیعی از امکانات ورزشی در این کشتی وجود دارد، از تنیس، بسکتبال، مینی گلف، مسیر مخصوص دوندگی و سالن ورزشی تا مجتمع استخر و پارک آکوآ، یک شبیه ساز مسابقات رانندگی فرمول ۱ هیجان انگیز و سینما ۴ بعدی.

همچنین خطوط کروز MSC Fantasia مناطق سازماندهی شده ای را در طبقه آفتاب بالای ۱۸ سال و اسپا MSC Aurea در نظر گرفته است، بعلاوه قسمت ها و کلوپ های عالی برای کودکان و نوجوانان.

با کشتی کروز MSC فانتازیا (Fantasia) بیشتر آشنا شوید

با کشتی کروز MSC فانتازیا (Fantasia) بیشتر آشنا شوید

تاریخ نشر : ۲۱-۰۲-۹۸
دستبندی : مجله گردشگری
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=7902

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *