ویزای مولتی کانادا

تور نمایشگاهی دکوراسیون مسکو

نمایشگاه دکوراسیون مسکو (Indecor Moscow) از ۱۸ الی ۲۱ مهر ۱۳۹۷ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد.
نمایشگاه دکوراسیون مسکو (Indecor Moscow) بستری مناسب، شیک و موثر به شمار می رود و در آن دکوراسیون و لوازم و مبلمان خانه عرضه می شود. این نمایشگاه، رویدادی تجاری برای نمایش محصولات شیک سطح بالا و متوسط رو به بالا به شمار می رود. نمایشگاه دکوراسیون مسکو شاخه ای از نمایشگاه دکوراسیون میلان محسوب می شود که یکی از مهمترین رویداد های سبک زندگی در جهان به شمار می رود. غرفه داران نمایشگاه دکوراسیون مسکو طیف وسیعی از محصولات و لوازم خانگی، مجموعه های جدید، و شیوه های طراحی داخلی کنونی را ارائه خواهند داد. بازدیدکنندگان می توانند پیشنهادهای فروشندگان را با هم مقایسه کنند، محصولاتی زیبا و منحصر به فرد انتخاب کنند و با ایده های جدیدی از طراحی داخلی آشنا شوند. این نمایشگاه فرصت مناسبی است برای بازدید از طیف وسیعی از محصولات شیک که توسط بیش از صد شرکت ایتالیایی، روسی، فرانسوی و … ارایه شده است.با آسمان هفتم سفر کنید :

بخش های موضوعی نمایشگاه دکوراسیون مسکو ٢٠١٨

  • بخش های دکوری و داخلی
  • لوازم آشپزخانه و رومیزی
  • لوازم حمام
  • روشنایی خانه
  • رایحه های خانگی
  • هدایا و سوغات
  • طلا و جواهر
  • دکور کریسمس

نمایشگاه لوازم خانگی مسکو (I Saloni Worldwide Mosco) همزمان با نمایشگاه دکوراسیون مسکو برگزار خواهد شد.

نمایشگاه لوازم خانگی مسکو، همزمان با نمایشگاه دکوراسیون مسکو برگزار خواهد شد. این نمایشگاه بیش از ۵۵٠ تولیدکننده و تامین کننده را از ایتالیا و دیگر کشور های اروپایی جذب خواهد کرد.

برگزاری همزمان این دو نمایشگاه، به بازدیدکنندگان طیف کاملی از محصولات خانگی، مبلمان و دیگر تجهیزات ارائه می دهد و برای آن ها فرصتی مناسب جهت ایجاد ارتباطات جدید کسب و کار و توافقات ارزشمند فراهم خواهد ساخت.

این نمایشگاه شامل یک برنامه کامل کسب و کار می باشد که در آن بازدیدکنندگان می توانند از متخصصان، اطلاعاتی درباره روند پیشرفت در صنعت دکوراسیون و طراحی داخلی دریافت نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با هتل های مختلف با شماره تلفن ۵ رقمی ۰۳۱۳۶۷۶۷ تماس حاصل فرمایید.

تاریخ نشر : ۰۴-۰۷-۹۷
دستبندی : تور نمایشگاهی
لینک کوتاه : aseman-haftom.com/?p=4680

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *